Disney channel Violetta Oyuncuları

Disney channel Violetta Oyuncuları Listesi


Violetta

Hayat dolu, akıllı bir kızdır ama aynı zamanda yalnızdır ve babası tarafından aşırı derecede korunmaktadır. Her ne kadar henüz bunu bilmese de, ona annesinden miras kalan, eşsiz bir sesi vardır. Babasından ise kitap sevgisini ve üstün zekasını almıştır. Violetta, içten ve doğaldır, aklından geçeni söyler. Yalnızca dünyadaki yerini bulmaya çalışmaktadır.


Buenos Aires'e döndüğünde, oldukça prestijli bir müzik okulu olan 'Stüdyo 21'de piyano dersleri almaya başlar. Burada, onu, geleceğine ve geçmişinin hikayesine götürecek yeni bir dünya keşfeder. Arkadaşları başlarda Violetta'nın çekingen olduğunu düşünürler ama zamanla gerçek kişiliğini keşfedeceklerdir.


Ludmila

Oldukça iyi bir aileden gelmektedir. 
'Stüdyo 21'in havalı ve çekici kızıdır, bu nedenle León için mükemmel kız arkadaştır. Tam anlamıyla bir yıldızdır ama aynı zamanda yalancı, çıkarcı ve kibirli bir karakterdir. Görünümüne takmıştır ve her zaman bütün ilgi kendi üzerinde olsun ister, özellikle de 'Stüdyo 21'de. Şımarık ve acımasız birisi olduğu için her zaman istediğini alır.
 
Tomás'tan son derece farklı olmasına rağmen, ondan hoşlanmaktadır. Tomás, Violetta'ya aşık olduğu için onu görmezden gelir ve Ludmila takıntılı ve kıskanç birine dönüşür. Yeteneği ve doğal güzelliği onu gölgede bırakabileceği için Violetta'yı bir düşman olarak görür. 

Her kötü gibi, onun da bir yandaşı vardır: Naty.Braco

Akıllı ama biaz çılgındır, sanki kendine ait bir dünyada yaşıyormuş gibidir! Muhteşem bir Popping ve Hip Hop dansçısıdır.
 
Görünümü ve aksanı onun yabancı olduğunu göstermektedir; ancak asla nereden geldiğini söylemez. Pek çok dil bilir ve bir kızı beğendiğinde üzülür veya gerilirse, Rusça veya Ukraynaca konuşmaya başlar. Her durum için, ülkesine ait söyleyebileceği bir atasözü veya nasihatı vardır ve arkadaşlarına yardım etmeye her zaman hazırdır.Tomás

Çekici, alçakgönüllü, kendine güvenen ve bazen biraz soğuk biridir. Gitar çalar ve şarkı söyler ve şarkıları kişiliğini yansıtır. 'Stüdyo 21'e, onu asistan olarak işe alan profesör Beto'nun verdiği burs sayesinde gitmektedir. İspanya'da doğmuştur ancak büyükannesine bakmak için annesi ile beraber Buenos Aires'e taşınmıştır.

Tomás, kızını bütün taliplerden uzak tutmaya çalışan Germán'a rağmen Violetta'ya aşık olmuştur. Onun aşkı için en büyük rakibi León'dur.Francesca

Akıllı, fedakar ve iyi bir dosttur. 'Stüdyo 21'e katılabilmesi için ailesinin çok uğraştığını biliyordur. Aile işletmesi 'Restó Bar'ı işleten ağabeyi Luca gibi o da İtalya'da doğmuştur.

Tomás'a aşıktır, ama o, onu sadece bir arkadaş olarak görür. Başlarda Violetta'yı kıskanır ama sonunda çok iyi arkadaş olurlar. Francesco da, Camila ve Maxi ile arkadaş olduğu 'Stüdyo 21'e gitmektedir.


Naty

Ludmila'nın sağ koludur ancak bazen daha çok evcil hayvanı gibidir. Naty güzeldir ama çekici değildir, moda için yaşar ve diğer öğrencileri hor görür. Esasında, başarının tek yolunun 'havalı' ekibin bir parçası olmaktan geçtiğine inanan, güvensiz bir kızdır. 

İyi bir dansçı ve şarkıcıdır ama Ludmila onun kendisi kadar parlamasına izin vermez. Naty, kendisinin asla yapamayacağı bir şey olsa da Ludmila'nın kendi çıkarları için ona ihanet edebileceğini bilir. Ve yine de, Ludmila ile kalır çünkü onun yanında olmanın bir yıldız olmasına yardımcı olacağını düşünür.

Luca

Francesca'nın ağabeyi ve çocukların genellikle gittiği 'Restó Bar'ın müdürüdür. Güçlü kişiliği ile birleşen neredeyse 2 metrelik boyu yüzünden herkes Luca'nın sinirli birisi olduğunu düşünür ama zamanla iyi bir kalbi olduğunu anlayacaklardır.

Luca çok hırslı birisidir ve müşteri çekmek için 'Stüdyo 21'deki çocukların yeteneğinden faydalanabileceğini bilmektedir. Canlı gösteriler sunmak ve mümkünse kendi şarkılarını söylemek için Restoranını 'Restó Orkestrası'n'a dönüştürmüştür; aile işletmesini işletmek dışında, Luca da tıpkı kızkardeşi gibi bir sanatçı olmak istemektedir.
Camila

Eğlenceli, dışa dönüktür ve çok güçlü bir adalet duygusuna sahiptir. İnandığı şey için savaşır ve arkadaşları için her şeyi yapar.
 
En yakın arkadaşları Maxi ve Francesca'dır ve başarılı bir şarkıcı olmanın hayallerini kurar.

Çok yeteneklidir ama gerçek bir yıldız olmak için gerekli sanatçı olgunluğuna erişmediğinin farkındadır.


León


León kibirli, kendini beğenmiş ve kendini bir şey sanan bir tiptir ama iyi bir yüreği vardır. Ancak Ludmila ile beraberken kötü biri gibi görünür. Tomás'ın aksine varlıklı bir aileden gelmektedir ve yaşamını sürdürmek için asla çalışması gerekmemiştir. León, 'Stüdyo 21'e gitmektedir ve büyük bir sanatçı potansiyeline sahiptir.

Başlarda, kız arkadaşı Ludmila'nın hoşlandığı Tomás'tan intikam almak adına Violetta'nın kalbini kazanmak ister. Ancak istemeden Violetta'ya aşık olur. Genellikle, stüdyonun 'havalı' ekibiyle takılmasına rağmen, León dürüst biridir.

Napo

İsminden de anlaşıldığı gibi, Napo'nun son derece 'Napolyanik' bir kişiliği vardır. İyi bir dosttur ve her zaman kabul edilmeyi bekler.

Başlarda, kuzeni Ludmila ile takılıp, 'havalı' ekibin bir parçası olmak istemiştir ama zamanla onlardan kopacak ve iyi çocuklardan biri olacaktır. 

Giriş sınavını Violetta ile beraber alır ve şarkı söylemek ve dans etmek konusundaki yetenekleri sayesinde geçer.


Andres

León ona hep destek olur ve onun en yakın arkadaşıdır. Beceriksizdir ve kafası biraz dağınıktır ama yaptığı her işte iddialıdır.

Bazı şeyleri ona iki kere söylemek gerekir ama kendine oldukça güvenen bir kişidir. Andrés, son derece iyi yüreklidir ve kalbinde müzik vardır.


Maxi

'Stüdyo 21'deki en iyi dansçıdır ve en sevdiği stil Sokak Dansıdır. 
Eğlenceli, yaratıcı, esprili ve hayalcidir ve müziğin kendisinin geleceği olduğuna hiç şüphesi yoktur. Klavye, synthesizer çalar ve bilgisayarda bas sesleri yaratır; bir gün kendi albümünü kaydetmeyi hayal eder.

En yakın arkadaşı Camila ile ortak müzik zevklerini ve Ludmina, León ve 'havalı' ekibe karşı ortak düşmanlık duygularını paylaşırlar. Çok kolay aşık olur ama kızlarla pek şansı yoktur, bu yüzden beğendiği kızı kendine aşık etmeye çalışırken başını sıklıkla belaya sokar.
22 yorum:

 1. leon bence kibirli değil vebence violetta leonla çıksın leon daha çok yakışıklı

  YanıtlaSil
 2. of leon of asıkım sana ve viyoledayaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. leon viyoleta birlikte ol tomasa yer verme tomasa viyoledada yeri yok

   Sil
 3. askım leon bence viyoledaylan ol tomasa izin verme askımmmmmmmmm

  YanıtlaSil
 4. tomaasss <3<3<3<3<3<3<3 violetta hala leonu seçerse tam bi gerizekalıdır

  YanıtlaSil
 5. tomas <3 violetta

  YanıtlaSil
 6. marco yu neden yazmamışlar yaaaaaaaaaaaaa

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. aynen yaaa Marco aşkım <3

   Sil
  2. kara olanın adı ne oyundaaki ve gerçek ismi yani caminin sevgilisi olan var ya

   Sil
  3. Cunku o 2. Sezon da bunlar birinci sezonun

   Sil
 7. Marco çok tatlı ama bazı fotoğraflarında tipsiz çıkmı
  Ben en çok Marco nun veo veo şarkısını seviyorum
  Ve Marco sevdiği kız için çok romantik şeyler yapıyor
  Bence rolde olsa frencesca çok şanslı
  Marco frencesca için şarkı söylüyor
  ÇOK TATLIIIIII:)))))))))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. MARCO MARCO MARCO <3 BEN BEN BEN
   Gerçek adı ne ya hiçbiyerde yazmıyo :(

   Sil
 8. bencede leon ve violetta birlikte olsun hem leon çok iyi kötü olan tomas leon<3

  YanıtlaSil
 9. Bence Leon ve Tomas barışmalı.Onlardan çok iyi arkadaş olur.Amma sevgi konusuna gelirsek,evvel düşünüyordum ki Tomasla Violetta birlikde olsun sonra ise fikrimi deyişdim şimdi Leonla Violettanin bir yerde olmasini isteyirem.birdeki menim en cox Tomas ve fedrikodan xosum gelir en cok fedrikodan cok guzel,yetenekli,xeyirxah ve yalani sevmeyen biri.I LOVE FEDRIKO,TOMAS,LEON VE VIOLETTA.Ludmilayada sozum buduki Tomasdan elini uz sen ona yarasmirsan kendini peyenen.

  YanıtlaSil
 10. tomas zayıf ama leon daha çok kaslı bence vilu toması seçsin bence leon tomas ın vilu ya yaklaşmasına izin vermiyor leon vilu ve tomasın arasına giriyor

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. tomas <3<3<3<3<3 violetta bence herzaman tomassssssssssss

   Sil
 11. tomas sonsuza kadar violetta yı ilk önce tomas buldu. leon değil.leon violetta isteyince gelmiyor .kendi isteyince geliyor. salak leon .tomas her zaman violetta yı istiyor. TOMAS KALP VİOLETTAAAAAAAAAAAAAAAAAAA.

  YanıtlaSil
 12. Toması yani Pablo Espinosa yı filme geri almalılar 2. Sezonun. Sonlarına doğru yoksa bu film. Batar tomas yoksa ben. Dahil diğer. İzleyici ler de yok

  YanıtlaSil
 13. Tomas hepsinden dahada handsome pis leondan daha handsome

  YanıtlaSil
 14. ya siz delisiniz thoması sevmiodum zaten leon en iyisi hem o da kötü değil ki violettayla tanışınca ludmi den ayrıldı ve iyi oldu ben forever leon um <3333

  YanıtlaSil
 15. Leon kötü değil forver leon
  Jorge blanco is my life

  YanıtlaSil